Az Északdunántúli Vízmű Zrt. állást hirdet tatabányai munkahelyre LABORATÓRIUMI FŐMUNKATÁRS munkakörbe: 2019-12-05

Az Északdunántúli Vízmű Zrt. állást hirdet tatabányai munkahelyre az alábbi munkakörbe:
LABORATÓRIUMI FŐMUNKATÁRS
Főbb feladatok, munkák:
  • ivóvíz, szennyvíz és szennyvíziszap minták elemanalitikai vizsgálata (AAS, ICP-OES), dokumentálása a vonatkozó szabványokban leírtak szerint,
  • a laboratóriumi Minőségirányítási Kézikönyv előírásainak betartása,
  • a mérésekhez szükséges oldatok készítése a szabványoknak megfelelően,
  • a munkához szükséges vegyszerek, anyagok, anyagminták szakszerű használata,
  • a laboratóriumi műszerek és berendezések műszaki és mérésre alkalmas állapotának ellenőrzése és dokumentálása,
  • a laboratórium akkreditálásához szükséges előírások betartása,
  • a laboratórium számítógépes adatrögzítő és nyilvántartási rendszerének alkalmazása,
  • a biztonságtechnikai és egészségügyi előírások betartása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • egyetemi szakirányú (MSC vegyészmérnök, vegyész) végzettség,
  • 1-3 éves laboratóriumi munkatapasztalat,
  • önállóság, precizitás és megbízhatóság,
  • a Microsoft Office programok felhasználói szintű kezelése,
  • terhelhetőség, csapatmunka, kreativitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • munkatapasztalat akkreditált laboratóriumban,
  • jártasság minőségügyi feladatok elvégzésében.
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Felelősségteljes, komplex munkakör

Szakmai önéletrajzokat 2020. január 15.-ig várjuk az alábbi e-mail címre: sebok.agnes@edvrt.hu ^ Vissza az oldal tetejére ^