Az Északdunántúli Vízmű Zrt. állást hirdet tatabányai telephelyre Logisztikai munkatárs munkakörbe 2019-12-05

Az Északdunántúli Vízmű Zrt. állást hirdet tatabányai telephelyre az alábbi munkakörbe:
Logisztikai munkatárs
Főbb feladatok, munkák:
  • Megrendelési igények indítása és nyomon követése SAP rendszerben
  • Beszerzések nyomon követése
  • Árajánlatok és termékinformációk kérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal telefonon, e-mailen
  • Cikktörzs karbantartás
  • Raktárkészletek optimalizálás , folyamatos nyomon követése
  • Adminisztráció, könyvelési anyagok előkészítése
  • Árubeérkezés könyvelések támogatása
  • Bejövő szállítói számlák koordinációja
  • Riportálási folyamatok támogatása
  • Beszerzést támogató új folyamatok kialakításában való részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • víz-, csatorna-építésszerelési anyagismeret
  • Logisztikai OKJ-s végzettség
  • SAP MM modul ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Munkaidő H-CS 7:00-15:30, P: 7:00-14:40
  • Fiatalos csapat
  • Felelősségteljes, komplex munkakör
Fényképes szakmai önéletrajzokat, bérigény megadásával 2019. december 15-éig várjuk az alábbi e-mail címre:
kutassy.edit@edvrt.hu ^ Vissza az oldal tetejére ^