Társaságunk vízmérő-leolvasó munkakörben állást hirdet Dunaharaszti térségben 2018-09-04

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy Társaságunk vízmérő-leolvasó munkakörben állást hirdet a Budapesti Agglomerációs Vízmű Üzem területére (Dunaharaszti térség).

Vízmérő-leolvasó munkakör betöltésével kapcsolatos alapvető feladatok:
• Lakossági és nem lakossági felhasználóknál beépített vízmérők leolvasása, a vízmérők és a mérőhely állapotának ellenőrzése
• Kötetlen munkaidő-beosztásban határidő szerint, ütemezetten a vízmérő leolvasási tevékenységre vonatkozó technológiai utasításban rögzítettek szerint végzi munkáját
• A munkaszerződésben rögzített teljesítménykövetelményeknek - mennyiségi és minőségi szempontból - megfelelően kell teljesíteni
• Köteles ápolt megjelenéssel, udvarias magatartással, megfelelő szakmai felkészültséggel, törvényi, jogszabályi kereteken belül körültekintő gondossággal a munkavédelmi előírások maradéktalan betartásával végezni feladatát
• Mindig magánál kell tartania a Társaság által biztosított fényképes igazolványát, amit kérésre köteles a felhasználónak felmutatni

A Munkavállalóval kapcsolatos minimum elvárások:
• Középfokú végzettség
• Fizikai alkalmasság
• Jogosítvány: „B” kategória
• Precizitás, stressztűrés, jó kommunikációs képesség

Az önéletrajzot tartalmazó jelentkezést Molnár Tibor területi vezető részére kérjük megküldeni elektronikus úton a molnar.tibor@edvrt.hu e-mail címre. ^ Vissza az oldal tetejére ^