Vízmérő leolvasó munkakörben állást hirdet Dunaharaszti térségben 2018-07-06

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy Társaságunk Vízmérő leolvasó munkakörben állást hirdet a Budapesti Agglomerációs Vízmű Üzem területére, (Dunaharaszti térség) az alábbiak szerint:

Vízmérő leolvasó  munkakör betöltésével kapcsolatos alapvető feladatok:
  • Lakossági és nem lakossági felhasználóknál beépített vízmérők leolvasása, a vízmérők és a mérőhely állapotának ellenőrzése.
  • Kötetlen munkaidő beosztásban, határidő szerint ütemezetten a vízmérő leolvasási tevékenységre vonatkozó technológiai utasításban rögzítettek szerint végzi munkáját.
  • A munkaszerződésben rögzített teljesítmény követelményeknek - mennyiségi és minőségi szempontból - megfelelően kell teljesíteni.
  • Köteles ápolt megjelenéssel, udvarias magatartással, megfelelő szakmai felkészültséggel, törvényi, jogszabályi kereteken belül, körültekintő gondossággal a munkavédelmi előírások maradéktalan betartásával végezni feladatát.
  • Minidig magánál kell tartania a társaság által biztosított fényképes igazolványát, amit kérésre köteles a felhasználónak felmutatni.

A Munkavállalóval kapcsolatos minimum elvárások:
  • Középfokú végzettség.
  • Fizikai alkalmasság.
  • Jogosítvány: „B” kategória.
  • Precizitás, stressztűrés, jó kommunikációs képesség szükséges
Az önéletrajzot tartalmazó jelentkezést Molnár Tibor területi vezető részére lehet megküldeni elektronikus úton a molnar.tibor@edvrt.hu e-mail címre